ساخت سوله صنعتی

ساخت سوله صنعتی

داشتن ویژگی هایی مانند عدم محدودیت در ساخت دهانه سوله، امکان نصب چرثقیل هایی با توناژ های بالا در سقف و کناره های این سوله و کم وزن بودن و هزینه کم در ساخت سوله و بالا بودن میزان استحکام و انسجام در قیاس با دیگر سوله ها باعث بارز شدن این نوع سوله و بالا رفتن تقاضا برای ساخت آن  و ملقب شدن به عنوان بهترین نوع سوله شده است.

سوله های خرپایی قابل ساخت برای انواع صنایع و کاربردهایی با لزوم داشتن دهانه هایی بزرگ می باشند که همین امر باعث شده است که بتوان برای همه ی کاربردها اعم از تالارها، مرغ داری ها، انبارها و کارخانه جات صنعتی ، آشیا نه های هواپیما و بیمارستان ها و مدارس و بسیاری از موارد دیگر با وزنی سبک ، سرعتی بالا و هزینه ای کم و استحکامی بیشتر، از آن ها استفاده کرد.

ساخت سوله صنعتی : امروزه سوله های متفاوتی ساخته می شود که هرکدام از آن ها دارای مزایا و معایب و ویژگی های خاص خود می باشند که استفاده از  هرکدام از آن ها را برای انواع کاربردها توجیه می کند.

با توجه به این که ساخت سوله های سنتی و تیرورقی در سال های اخیر از رده خارج شده است و سوله های مدرندارای کاربردهای بیشتری نسبت به آن ها می باشند، سوله های یو بی ام و خرپایی انواعی از سوله ها هستند که با تکنولوژی های مختلف و به روز در دنیا ساخته می شوند.

عیوب سوله های تیر ورقی در ساخت سوله های یو بی ام مرتفع شده است اما این سوله ها به نسبت سوله های خرپایی دارای نواقصی می باشند که باعث شده است در رده بندی بهترین نوع سوله در رتبه ی بعد از سوله های خرپایی قرار بگیرند.

با این تفاسیر اگر بخواهیم که از بهترین نوع سوله سخن بگویم بدون تردید می توانیم از سوله  خرپایی نام ببریم.

حوزه فعالیت گروه صنعتی پارس دژ :

  • طراحی و ساخت سازه­های فلزی جوشی و پیچ و مهره­ای
  • طراحی و ساخت سوله و سازه­های صنعتی
  • طراحی، تامین مصالح و اجرای سقف­های عرشه فولادی
  • اجرای فونداسیون، دیوار و سقف­های بتنی

ایران، تهران، بلوار فردوس شرق، بین خیابان های عقیل

 و حسن آباد، پلاک 361 طبقه سوم

021-44978547

021-44063084

021-44076535

instagram:parsdezh_co

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس