مراحل نصب سوله خرپایی

مراحل نصب سوله خرپایی

روش ساخت سوله تاثیر بسیارزیادی در نحوه راه اندازی و بهره برداری از سوله دارد , مراحل ساخت انواع سولههای خرپایی , یو بی ام و تیرورقی با یکدیگر متفاوت است .

برای اینکه یک سوله به نصب برسد لازم است مراحل زیر را گذرانده باشد :

طراحی سوله

نوع طراحی سوله به نوع نیاز متقاض بستگی دارد تمامی قابلیت ها و ویژگی هایی را که مشتری انتظار دارد سوله مورد نظرش داشته باشد در ابتدا در فرم سفارش ثبت می شود و طراح بر اساس همین اطلاعات اقدام به طراحی سوله می نماید .

تمامی نرم افزارها و متدهای طراحی سوله به خدمت براورده کردن نیازهای متقاضیان به کار گرفته می شوند از این رو لازم است از بهترین ها در این باره استفاده شود شرکت های سوله سازی به نام و معتبر این اطمینان را به شما می دهند که سوله مورد نظرتان را به بهترین و به روز ترین روش ممکن طراحی خواهند کرد .

ساخت سوله

نقشه هایی را که طراحان مجموعه تهیه کرده اند در اختیار مهندسین مجموعه قرار داده می شوند و عملیات ساخت هم بلافاصله بدون اتلاف وقت آغاز می شود .

ساخت سوله هم مانند طراحی آن در محیط کارخانه صورت می گیرد تمامی تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و به روز به جهت سوله سازی به کار گرفته می شوند و سازه ای با کیفیت و قدرتمند را می سازند که قابل نصب در هر مکان و موقعیتی را دارد .

مراحل نصب سوله هم پس از ساخت آن صورت می گیرد , سوله به محل مورد نظر حمل شده و پس از نصب آماده بهره برداری می گردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس