معرفی شرکت پارس دژ

صنایع فلزی پارس دژ

یک مجموعه مهندسی خلاق و با تجربه در صنعت ساخت و ساز

پارس دژ یک مجموعه مهندسی خلاق و با تجربه در صنعت ساخت و ساز است. از سال 1390، به عنوان یک پیمانکار عمومی خدمات ما در زمینه طراحی مهندسی، تدارکات و اجرا پروژه های مختلف ساختمانی، عمرانی و صنعتی آغاز شده است. امروز به پشتوانه سال ها تجربه، همکاری نیروی انسانی کار آزموده و در اختیار داشتن تجهیزات مدرن، قدرتمندتر از قبل پیش می رویم. فعالیت های ما طیف گسترده ای دارد. ساخت پروژه های مختلف ساختمانی مانند بیمارستان و درمانگاه، مراکز اداری، آموزشی و رفاهی واحد های مسکونی و صنعتی تنها بخش کوچکی از خدمات ما است. هدف ما ارایه خدمات چند جانبه در زمینه طراحی، ساخت و مدیریت پروژه های بزرگ آبی و سازه های دریایی، حمل و نقل، تاسیسات و حوزه نفت و گازبرای کارفرمایان پیشرو بخش های دولتی و خصوصی می باشد.

شرکت پارس دژ با هدف فعالیت در حوزه راه، ساختمان ، نفت و گاز تأسیس گردید و انجام پروژه ها مطابق با استانداردهای روز بین المللی و استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژی در سبک اجرایی و دیدگاه مدیریتی را سرلوحه کار خود قرار داده است. گسترش فعالیت و دانش فنی و اجرایی در حوزه نفت و گاز و بهره مندی از تجربیات شرکت های خارجی و دانش بنیان داخلی جهت پیشبرد روش های اجرایی و توان مدیریتی از دیگر اهداف بنیادین این شرکت می باشد . تمام فعالیت های ذکر شده و تمرکز بر آن ها برای رسیدن به عالی ترین هدف این سازمان که همانا رضایتمندی پایدار مشتریان می باشد، صورت می پذیرد.

شرکت ساختمانی رهاب سازان پارس دژ  با هدف بهبود تولید
سازه­های فولادی و ایجاد سیستم یکپارچه طراحی، ساخت، نصب و کنترل کیفیت این سازه­ها نسبت به راه اندازی کارخانه ساخت
سازه­های فولادی در سال 1390 اقدام نمود تا با از میان برداشتن خطاهای ناشی از عدم ارتباط موثر بین گروهای طراحی و ساخت و نصب، کیفیت و سرعت ارایه خدمات را افزایش دهد.

تکیه بر دانش فنی، استفاده از گروهای متعهد و مجرب، کیفیت برتر و پایبندی به تعهدات خط مشی گروه صنعتی پارس دژ می­باشد.

کارخانه تولید سازه­های فلزی پارس دژ در زمینی به مساحت 20،000 مترمربع و سالن­هایی به مساحت 1،500 مترمربع توان تولید سالانه 4،000 تن اسکلت فلزی صنعتی و ساختمانی را دارد. سالن­های فاز دوم کارخانه نیز به مساحت 3،000 مترمربع در حال احداث می­باشند که ظرفیت تولید سالانه را تا 12،000 تن در سال افزایش خواهد داد.

حوزه فعالیت گروه صنعتی پارس دژ :

  • طراحی و ساخت سازه­های فلزی جوشی و پیچ و مهره­ای
  • طراحی و ساخت سوله و سازه­های صنعتی
  • طراحی، تامین مصالح و اجرای سقف­های عرشه فولادی
  • اجرای فونداسیون، دیوار و سقف­های بتنی

ایران، تهران، بلوار فردوس شرق، بین خیابان های عقیل و حسن آباد، پلاک 361 طبقه سوم

021-44978547

021-44063084

021-44076535

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس